Power of Color - Disco

04 października 2022Kolejna odsłona naszej sesji stylizowanej to klimat disco z zachowanym głównym motywem, czyli - Power of Color. Pierwsza stylizacja dostępna Tutaj. 
Tym razem intensywna fuksja stanęła w duecie z błyskiem! Te spodnie są fenomenalne, mają za sobą już wiele stylizacji i jeszcze wiele przed nimi. 
Model dzwonów i szerokich nogawek wrócił do łask i świetnie zadomowił się w modzie kolejny już raz. Wszystko wskazuje na to, że nie opuszczą nas szybko i jeszcze sporo czasu będziemy oglądać je na sklepowych wieszakach i co ważniejsze w mijanych na ulicach stylizacjach. To świetna alternatywa dla nieco opatrzonych już przez ostatnie lata rurek, które mimo wszystko nie odeszły jeszcze w odstawkę, ale jednak są obecnie na nieco dalszym planie niż szerokie nogawki. Dlatego kto chował swoje dzwony na dnie szafy - śmiało można dać im nowe życie, to idealny moment.
Stylizację dopełniły brokatowe platformy, które również powróciły po przerwie na salony - w tym zestawieniu miały na celu podkreślić nogawkę spodni, przedłużyć optycznie nogę i błysk. 
Całość zamknęła biżuteria - kolczyki koła i pierścionki. Wisienką na torcie były brokatowe usta, które świetnie wpasowały się w klimat błysku, nie robiąc przy tym efektu przesytu. 
 
Stylist - @worldcharlotte
Photo -  @sensualnekadry

Pozdrawiam! ♥ 

1 komentarze

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum