Power of Color - Pink

20 lipca 2022


Jak dobrze było zrobić coś kreatywnego - w końcu! Po wielu, wielu miesiącach twórczej ciszy, odezwała się do mnie Kasia z @sensualnekadry z pomysłem sesji stylizowanej. Moja reakcja była oczywista - robimy to! 
I tak oto powstała sesja Power of Color - pierwsze efekty to odsłona Pink. 
Stawiając na kolory, nie mogłam pominąć różu. Jeszcze zanim stał się tak popularny na Instgramie, gościł w mojej szafie w pokaźnych ilościach. Dobrze dobrany odcień potrafi zrobić naprawdę świetny look! Sprawdzi się w niezliczonej ilości odsłon, od eleganckich, przez sportowe, na romantycznych i masywnych kończąc. Potrafi być nie tylko dziewczęcy, ale i ultra kobiecy, czy zadziorny. 

Pierwsza stylizacja z naszej sesji to oversizowy garnitur w kolorze różowym. Osobiście jestem jej fanką! Garnitury w modzie są od przeszło XVIII w., początkowo były elementem męskiej garderoby, jednak z czasem zaczęły gościć i w damskich szafach. Na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniały się fasony, kroje, jednak każdy kolejny sezon sprawiał, że coraz mocniej stawały się jednymi z klasyków w modzie. Dziś nie dziwi już nikogo noszenie garniturów przez kobiety, mieszanie fasonów i rozmiarów, bogactwo wzornictwa. Garnitury były, są i będą, mocną pozycją w świecie mody. Do naszej sesji luźny krój o wyrazistym kolorze w casualowej odsłonie był dla mnie idealnym wyborem. Kontynuacja trendu stanika pod marynarką nadała całości kobiecego, wyrazistego akcentu. Okulary kocie oko w grubej oprawce były tutaj takim modowym akcentem, nadającym nieco tajemniczości. Z kolei, naturalny makijaż podkreślił urodę modelki i pozwolił skupić uwagę na garniturze. 
W tej odsłonie stylizacji chciałam podkreślić garnitur, stąd też ograniczenie dodatków. Jednak decydując się na garnitur śmiało można szaleć z dodatkami, w postaci np. biżuterii. 


Stylist - @worldcharlotte
Photo -  @sensualnekadry

Pozdrawiam! ♥ 

0 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum