Sour yellow

11 kwietnia 2021

Kolejny sezon i kolejny raz dresowe stylizacje mają mocną pozycję, dlatego kolejny raz sięgnęłam po zestawy od Mosquito. Jak już kiedyś pisałam, świetne kroje, bardzo dobra jakość i polskie wykonanie, sprawiły, że mocno polubiłam markę. Dodatkowo w kolekcji znajdują się teraz materiały pochodzące z recyklingu, co jeszcze bardziej zachęca do wyboru właśnie ich. Wiosenna kolekcja Colorful to prawdziwa bomba kolorystyczna - ciężko się zdecydować, bo wszystkie są piękne! :) 

Postawiłam na bardzo wiosenny żółty, który chodził już za mną od jesieni, ale wtedy ciężko było taki kolor znaleźć. Mocna kolorystyka zestawu właściwie robi już sporą robotę w stylizacji, więc wystarczy dobór dodatków i śmiało możemy biegać po mieście, czy po pracy. Krój bluzy jest oversizowy, z kolei spodnie mają wysoki stan, więc możemy z nią działać dużo ciekawych manewrów, od noszenia luźnej, do rozmaitych podwinięć. 

Kilka dodatkowych słów o noszeniu i dresu i tym, żeby nie bać się go nosić, znajdziecie w zeszłorocznym, ale wciąż aktualnym wpisie -> TUTAJ.

Buziaki!

Pozdrawiam! ♥ Bananowa bluza dresowa - Mosquito / Bananowe spodnie dresowe - Mosquito / Torebka z koralikami - Stradivarius / Skórzane sneakersy - KATI 

0 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum