Hello 2020!

01 stycznia 2020

W praktyce to kolejny dzień, nie wyróżniający się niczym, wschód słońca, poranek, śniadanie, kawa, obiad, kolacja, podmuchy wiatru, światło, zachód słońca, wieczór… Schemat jak co dzień. W praktyce to kolejny ‘zwykły’ dzień, ale w teorii… W teorii, którą celebrujemy jako tradycję, to wcale nie jest kolejny ‘zwykły’ dzień. To nowy rozdział, nowy początek, nowe plany, nowe marzenia, nowe nadzieje. I bądźmy zupełnie szczerzy, dzisiaj nic się nie zmieni, nie zrzucisz zbędnych kilogramów, na skórze nie pojawią się nagle zmarszczki, nie znikną problemy, pieniądze nie spadną z nieba. Samo nigdy nic się nie zmieni, niezależnie od tego jaka kartka jest w kalendarzu i jaka noc za nami. Wszystko zaczyna się w Twojej głowie, w Twojej duszy i w Twoim sercu.

I właśnie dzisiaj, w pierwszy dzień Nowego Roku, kolejnego roku, chciałabym, żeby na Twojej twarzy pojawił się uśmiech. J

Chciałabym, żeby ten uśmiech gościł nie tylko na Twojej twarzy, ale również w Twoim sercu. Chciałabym żeby gościł tam każdego dnia, również tego pochmurnego. To nie zawsze będzie łatwe, czasem będzie bardzo trudno, ale wierzę, że właśnie Twój uśmiech potrafi rozświetlić nie jedną ciemność.

Mam szczerą nadzieję, że przez najbliższe miesiące będą otaczać Cię dobrzy ludzie, być może zyskasz nowych przyjaciół, być może ktoś zniknie z Twojego życia, ale liczę, że zawsze w pobliżu znajdziesz te dobre dusze, które będą przy Tobie niezależnie od przeciwności losu, od Twojej pozycji, od błędów jakie popełnisz. Mam nadzieję, że będą przy Tobie, dzieląc radości i smutki, wspierając, dopingując, motywując i służąc dobrą radą.

12 miesięcy to całkiem sporo czasu, więc liczę, że będziesz mieć dużo siły, wytrwałości i samozaparcia. Siły, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, że Twoje zdrowie i Twoje nastawianie pozwolą Ci dążyć do realizacji marzeń prywatnych i zawodowych. Pamiętaj, że tylko Ty wyznaczasz sobie ograniczenia, że jesteś wspaniałą osobą i tak wiele możesz, wystarczy chcieć! W pędzie życia nie zapominaj o sobie, swoich marzeniach, ambicjach, pasjach. Spełniaj się, realizuj, rozwijaj, korzystaj z tego co oferuje świat!

Nie czekaj do jutra, ciesz się już dzisiaj. Nie czekaj na cuda, ciesz się z małych rzeczy. Bądź dla innych podporą, motywacją, wywołuj na ich twarzach uśmiech!

Życzę Ci wspaniałych miesięcy, pełnych radości, wartościowych rozmów, lekcji, magicznych wspomnień.
Życzę Ci miesięcy przepełnionych wewnętrznym spokojem, ciepłem, miłością i dobrym słowem.
Mam nadzieję, że za rok będziesz szczęśliwym człowiekiem, dumnym z siebie, a przy Twoim boku będą prawdziwi przyjaciele!


Pięknego 2020! 

Buziaki!
Pozdrawiam! ♥1 komentarze

  1. Piękna sesja! Mnie ten rok słabo powitał ale zobaczymy co będzie dalej

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum