Golden hour

27 października 2019

Zawsze powtarzam, że dobra baza to podstawa w każdej szafie! Zdania nie zmienię i dalej będę to powtarzać. Z pozoru prosta sprawa, biała koszulka. Niby nic szczególnego, niby nic efektownego, rzucającego się w oczy... A jednak, nie do końca. Dobrze dobrany biały T-shirt spełni w stylizacji rolę, jaką sobie tylko zamarzymy. Może "zrobić" cały look, a może go tylko dopełnić, stawiając kropkę nad "i". Ten idealny, wcale nie jest tak łatwo znaleźć, jeśli pasuje fason, to z kolei jakość słaba, gdy znajdziemy świetną jakość, to z kolei cena mało atrakcyjna... 

Niedawno poznałam Dorotę... Choć znamy się dosłownie moment, to jedno na pewno nas łączy - miłość do klasyki. Kiedy zobaczyłam jej projekty wiedziałam, że się polubimy, a kiedy otworzyłam swoją paczuszkę, to było już pewne. ML.PROJECT to polska marka, tworzona z myślą o klasyce, elegancji i ponadczasowości. Z pozoru prosta biała koszulka, daje nam ogromne pole manewru w tworzeniu wyjątkowych, a zarazem uniwersalnych i przede wszystkim, komfortowych stylizacji.  

Biała koszulka od ML.PROJECT już się u mnie zadomowiła i z pewnością niedługo dołączy do niej kolejny projekt. Model, który zobaczycie w dzisiejszej stylizacji ma dwa dekolty, jeden większy, drugi mniejszy, co daje jeszcze większe pole manewru. Jest to połączenie bawełny i elastynu, dzięki czemu materiał jest bardzo przyjemny i nie prześwituje (a to jedna z podstawowych cech dobrego basicu!). Tym razem postawiłam na casualowe połączenie z mom jeans, sneakersami i kapeluszem, ale następnym razem koszulka będzie mi towarzyszyć podczas wyjątkowej okazji. Koniecznie musicie sprawdzić jakie piękne rzeczy tworzy Dorota, szczególnie, że jeszcze tylko dziś Linia Basic jest dostępna z rabatem 15%!   
(a dodam, że cena bazowa i tak jest bardzo atrakcyjna 😊)


Buziaki!
Pozdrawiam! ♥


Biała koszulka z dekoltem w serek - ML.PROJECT / Mom jeans - Zara / Białe skórzane sneakersy KATI / Kapelusz - Stradivarius / Torebka - H&M

0 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum