#pinkvibes Satin skirt

22 kwietnia 2019

Witam!
Dobrze mi zrobił taki mały świąteczny reset. Wczoraj nawet trochę się ponudziłam, pierwszy raz od niepamiętnych czasów. Choć Święta Wielkanocne, mijają nam bez większego echa w porównaniu z Bożym Narodzeniem, to lubię ten czas. Żyję bardzo szybko, nieustannie biegam z miejsca na miejsce, wymyślam nowe rzeczy, po czym po kilku minutach już mam lepszą wizję i koniecznie muszę ją zrealizować.. Jednak w Wielki Tydzień, wrzucam mniejszy bieg, a w Wielki Piątek całkowicie się odcinam. Potrzebuję takiej chwili tylko dla siebie, żeby zmierzyć się z własnymi myślami, poukładać je i oczyścić głowę. 

Życzę Wam, by te ostatnie chwile świętowania przebiegły w spokojnej, a jednocześnie radosnej atmosferze w gronie najbliższych. 

Na koniec chciałam jeszcze raz napisać słowa, które opublikowałam właśnie w miniony piątek, aby na pewno trafiły do Wszystkich.

Widziałam dziś setki, a może nawet tysiące twarzy.
Pogrążonych w zadumie, rozmyślających, zaspanych, zmęczonych, smutnych, uśmiechniętych, rozradowanych, wpatrzonych w ekrany telefonów.
°
Widziałam dziś setki, a może nawet tysiące ludzi.
Starszych, młodych, dzieci, nastolatków, matki, ojców, babcie, dziadków.
°
Widziałam dziś setki, a może nawet tysiące ludzi.
Ludzi, którzy dziś, w dzień wolny, w piątek, początek weekendu, tak jak ja, o 6 rano, gdy dzień budził się do życia, promienie słońca wzbijały się do góry, chłodne podmuchy wiatru ocierały twarze, przemierzali kalwaryjskie dróżki.
°
Najpiękniejsze dziś miejsce.
°
Doba jest dla mnie za krótka, dni uciekają mi przez palce, ciągle gdzieś biegam.
°
Ale dziś, jak każdego roku w Wielki Piątek zatrzymuję się. Choć kalwaryjskie dróżki mam na co dzień, to właśnie w ten piątek, wyłączam telefon, zabieram swoje myśli i troski i idę.
Idę przejść swoją własną drogę krzyżową. Idę wśród tysięcy ludzi, ale idę tylko ja, moje myśli i Ktoś kto ich słucha.
°
I niezależnie od tego jakimi kierujesz się wartościami. Wyłącz telefon, zapakuj swoje troski i kłęby myśli i przejdź z nimi swoją własną drogę. Niech to będzie chwila odcięcia się od wszystkiego, oczyszczenia i przygotowania do nowego startu.


Pięknego dnia Kochani! 
Trzymajcie się!
Pozdrawiam! Różowa satynowa spódnica midi - Stradivarius / Koszulka Disney - Pepco / Jeansowa kata - KD Studio Stylu / Torebka - Zara / Białe skórzane sandałki na słupku - Kati

6 komentarze

 1. Świetna stylizacja. Podoba mi się motyw Disneya.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka piękna spódnica :D Idealny kolor :D

  OdpowiedzUsuń
 3. I od razu czuć smak dzieciństwa :)
  Jak zwykle piękna stylizacja, Twoje zdjęcia mają coś magicznego ze aż sie chce je oglądać :)
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna koszulka bardzo przypadła mi do gustu!

  Zapraszam do siebie w wolnej chwili.
  Miłego dnia, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum