Gabinet Gorlicka-Kruk 6. urodziny!

30 grudnia 2018


Witam!
Pamiętacie pierwszy wpis o Gabinecie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kurk (tutaj)? Minął już ponad rok, kiedy pierwszy raz odwiedziłam to miejsce. Jak ten czas leci! 

W tym roku udało mi się dotrzeć na wspaniałe przyjęcie urodzinowe - to już 6. urodziny Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk! 

Dla przypomnienia jeszcze raz wspomnę swoje zdanie na temat tego miejsca. Gabinet Gorlicka-Kruk gwarantuje poczucie swobody i komfortu, co uważam za kluczowe, jeśli decydujemy się na jakikolwiek zabieg. Gabinet dysponuje najwyższej jakości sprzętem kosmetycznym i medycznym, dzięki czemu mamy gwarancję bezpieczeństwa wszystkich zabiegów. W kwestii bezpieczeństwa, jest ono również zapewnione przez wybór wyselekcjonowanych kosmetyków, spełniających najwyższe standardy, co dla mnie, jako posiadaczki skóry ze skłonnościami do różnego rodzaju uczuleń ta kwestia jest bardzo istotna. Zarówno nowoczesne wnętrza, jak i profesjonalny personel, sprawiają, że każda wizyta przebiega w sympatycznej i komfortowej atmosferze. Co więcej, w Gabinecie ciągle pojawiają się oferty nowych zabiegów, dzięki czemu zwiększa się zakres wyboru, ale także zakres odbiorców. Dzięki szerokiej gamie różnorodnych zabiegów, każdy niezależnie od wieku, znajdzie zabieg idealnie dopasowany do jego skóry i potrzeb. 

Podczas przyjęcia mieliśmy okazję zobaczyć prezentację dwóch najnowszych zabiegów, które dostępne są w ofercie Gabinetu - HIFU – lifting bez skalpela i modelowanie sylwetki oraz RFrax Lift – rewolucyjny zabieg anti-aging.


Lifting bez skalpela i modelowanie sylwetki HIFU

Bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry oraz modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu HIFU.
Zabieg HIFU gwarantuje uzyskanie długotrwałego efektu liftingu twarzy i ciała, widocznego już po pierwszym zabiegu. To rozwiązanie idealne dla osób chcących ujędrnić i odmłodzić swoje ciało bez ingerencji chirurgicznej i ostrzykiwania.
W trakcie zabiegu, za pomocą głowicy przykładanej do twarzy lub ciała, do tkanek dostarczane są skoncentrowane wiązki ultradźwiękowe o dużej mocy, które wywołują efekt termicznej koagulacji. Prowadzi to do obkurczania tkanek oraz pobudza produkcje włókien kolagenu. Dzięki temu skóra staje się jędrna, elastyczna i pełna blasku.
Zabieg HIFU wykonywany przez certyfikowanego specjalistę jest w pełni bezpieczny. Bardzo ważny jest dobór odpowiedniego przetwornika – kartridża, który ma oddziaływać na pożądanej głębokości.
Jeśli chodzi o zalety zabiegu, to przede wszystkim: 
 • możliwość ujędrnienia każdej części ciała!
 • efekty widoczne już po jednym zabiegu, pogłębiające się w ciągu 40 dni,
 • brak okresu rekonwalescencji – powrót do codziennych zajęć już następnego dnia,
 • możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie,
 • stopniowa poprawa jędrności do 3 miesięcy po zabiegu,
 • długotrwałe utrzymywanie się efektu,
 • krótki czas zabiegu. 
Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące zabiegu znajdziecie na stronie Gabinetu - TUTAJ.RFrax Lift – radiofrekwencja mikroigłowa

NRewolucyjny zabieg Anti-Aging - ujędrniona, sprężysta i widocznie odmłodzona skóra twarzy i ciała. 
RFrax Lift, czyli frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa, to rewolucyjny zabieg, który gwarantuje jędrność i sprężystość skóry twarzy i ciała oraz wygładzenie zmarszczek – (szczególnie w trudnych okolicach: warga górna, skóra pod oczami, szyja). Idealnie sprawdza się nie tylko w liftingu zwiotczałej skóry twarzy, szyi, ramion, biustu czy brzucha – stosuje się go również w celu usuwania blizn oraz leczeniu nadpotliwości.
Podczas zabiegu fale radiowe przesyłane są na odpowiednią głębokość za pomocą mikroigieł, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania struktur skóry. Wytworzenie ciepła w tkankach powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i stymuluje „obkurczanie się” włókien kolagenowych. Przez kilka tygodni po zabiegu skóra ulega odżywieniu i dotlenieniu, poprawia się także jej metabolizm. W efekcie owal twarzy poprawia się, zmarszczki ulegają spłyceniu, a zwiotczałe partie ciała –  ujędrnieniu.
Po zabiegu można cieszyć się efektem:
 • ujędrnienia i odżywienia skóry;
 • spłyceniem zmarszczek i bruzd (szczególnie w trudnych okolicach: warga górna, pod oczami)
 • redukcją blizn, rozstępów, cellulitu;
 • liftingiem twarzy i szyi, podniesieniem owalu twarzy i podbródka;
 • zmniejszeniem „worków” pod oczami i „kurzych łapek”;
 • konturowaniem ciała;
 • zmniejszaniem obwodu poszczególnych partii ciała.

Wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące zabiegu znajdziecie na stronie Gabinetu - TUTAJ.Dziękuję serdecznie Pani Justynie i całemu Zespołowi za zaproszenie!
Życzę samych wspaniałych sukcesów w kolejnych latach oraz niekończących się chęci i energii do pogłębiania wiedzy oraz rozwoju zarówno swojego własnego, jak i Gabinetu!

A Was Kochani zapraszam do przejrzenia oferty Gabinetu, oddania się w ręce Profesjonalistów i zrobienia czegoś dla siebie 

Trzymajcie się! 😊
Pozdrawiam! 

Zdjęcia oraz szczegóły zabiegów - Gabinet Gorlicka-Kruk0 komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum