Allani Meets Bloggers Fashion KnowUp

09 sierpnia 2018


Moja przygoda z portalem Allani.pl zaczęła się prawie dwa lata temu. Początkowo były to stylizacje w blogerskich zestawieniach, później teksty, projekt Domodi Style Icon... I tak rozwijała się nasza 'wirtualna' współpraca, aż w końcu w minionym tygodniu pojawiła się idealna okazja do spotkania - Allani Meets Bloggers Fashion KnowUp. 

Czwartkowy event był nie tylko świetną okazją do poznania wspaniałego Zespołu Allani, ale również do spotkania i lepszego poznania równie wspaniałych Koleżanek 'po fachu'. Tak mało jest okazji spędzenia wspólnie czasu, że wydarzenie było strzałem w 10!

Ugoszczono nas w pięknym, klimatycznym wnętrzu krakowskiej kamienicy, z którego wcale nie miałyśmy ochoty wychodzić! Specjalnie przygotowany 'Selfie Room', okazał się hitem! Mnóstwo smakołyków umilało nam i tak już przyjemnie spędzany czas i 'pochłanianie' wiedzy. Wydarzenie bowiem, nie tylko skupiało się na 'babskich, modowych pogaduchach', ale było 'wyposażone' w tematyczne i bardzo praktyczne prelekcje. Kwesta SEO naprawdę zaprząta mi teraz głowę! Cenne rady i wskazówki zmieniły moje podejście do pewnych blogowych spraw technicznych i zainspirowały do zmian. 

Nie mogło oczywiście zabraknąć bardzo modowego akcentu - partnerem całego wydarzenia była marka Mohito. Przedstawicielki marki, zdradziły nam czym inspirowano się podczas tworzenia nowej kolekcji oraz co w niej ciekawego znajdziemy - a muszę przyznać, że trochę ciekawych produktów się znajdzie... 😊 Będą kwiaty, będą paski, będzie boho, będzie klasyka.. Koniecznie śledźcie lookbook AW18.

Było pięknie, jednak zdecydowanie za krótko! Uwielbiam takie spotkania, zawsze wypełnione są mega pozytywną energią i dodają +100 do motywacji. Dobrze wiedzieć, że jest więcej Dziewczyn, które tak samo mocno pochłania temat mody. 😊

Dziękuję Allani za zaproszenie!
Do zobaczenia! ♥


Moja stylizacja: Sukienka, torebka - Mango / Skórzane sandałki - KATI


1 komentarze

  1. Świetnie wygladacie dziewczyny i naprawdę zazdroszczę <3

    Zapraszam https://ispossiblee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum