See you in 2018!

31 grudnia 2017

2017 rok zaczął się jak należy, czyli od udanego Sylwestra.♥
Późnej działo się całkiem sporo, ukończyłam Kurs Personal Shopper, który już od dawna chodził mi po głowie. Dalej trochę szarej rzeczywistości w postaci egzaminów na studiach, przełamanej cudownym przyjęciem weselnym. I tak do wiosny, kiedy to zupełnie przypadkiem trafiłam na informację o konkursie na najlepszą wiosenną stylizację, organizowanym przez jedną z galerii w Krakowie. Nie licząc na wiele wysłałam swoje zgłoszenie i ku miłemu zaskoczeniu przeszłam do II etapu. Wiedziałam, że konkurencja będzie spora, dlatego nawet nie myślałam, że może się udać ‘zgarnąć’ nagrodę główną. Jednak, ku jeszcze większemu zaskoczeniu i tym razem los się do mnie uśmiechnął. Nie rozpisując się, szczegóły znajdziecie tutaj. J

Wiosna była trochę zabiegana. Dzięki wygranej w konkursie i dopingowi bliskich zdecydowałam się na kolejny kurs, tym razem była to szkoła stylizacji. To pozwoliło mi zdobyć nowe umiejętności i uporządkować wiedzę, którą już miałam. Prowadziłam warsztaty stylizacyjne, dołączyłam do teamu Stylist Group i tym samym zostałam jedną ze stylistek w Krakowie. Trzeba przyznać, że wiosną biegaliśmy, od sesji do sesji, od warsztatów do kolejnego pięknego wesela (w tym przypadku dosłownie na wariackich papierach J). Pojawiło się wiele nowych współprac i projektów, których efekty widzicie na blogu w postaci stylizacji, sesji i lookbook'ów.

Pojawiły się i nowości wizualne, nowy adres strony, nowy wygląd, nowe i zarazem pierwsze logo.

Dużo wrażeń, dużo uśmiechu, zabawy, spotkania na indywidualnych zakupach, warsztaty, porady, nowe doświadczenia. Aż w końcu patrzę w kalendarz, a tu już grudzień. I pada odwieczne pytanie, kiedy ten czas minął? Tak to już jest, że przy dobrej zabawie i w dobrym towarzystwie czas mija zdecydowanie za szybko.

Dzisiaj nie zatrzymując Was, chciałam Wam podziękować za kolejny piękny, wspólny rok. To dzięki Wam to miejsce ‘żyje’. Wasze wizyty, komentarze, wiadomości, które do mnie wysyłacie, to najlepsza motywacja do działania. Szczególne podziękowania należą się osobą, które pomagają mi w tworzeniu tego miejsca,  motywują, dopingują i zawsze są gdzieś obok, od samego początku. Dziękuję!♥

I życzę Wam Kochani, by rok 2018, był rokiem pełnym nowych doświadczeń,
By w Waszych sercach gościła miłość i radość,
Spełniajcie marzenia, cieszcie się z małych rzeczy,
Nie poddawajcie się i nigdy nie odpuszczajcie!♥


Szampańskiej zabawy i do zobaczenia w 2018! J


3 komentarze

 1. proste zdjęcia a jakie cudne! wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna sukienka!

  ~~~~~~>>Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku<<~~~~~~
  Miłego dnia, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 3. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018 ♡

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum