Ostatki

25 sierpnia 2014

Miało być więcej postów, miało być ciekawiej, miało być dużo nowości... Lato się skończyło i nic nie było. Niestety, plany zwiększonej aktywności na blogu zupełnie nie doszły do skutku. Nie wiem czy tylko mi, czy Wam też, lato zleciało jak jeden dzień, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak... Taki już urok czasu.
Zobaczymy jak to dalej będzie, staram się być systematyczna, ale nie ma perfekcji i daleko do niej. :)

Ostatni tydzień wakacji... Aż prosi się o "dobre" wykorzystanie. (Może chociaż to tego lata zrealizuję w pełni :P) Mam parę pomysłów na posty i będę starać się je realizować, oczywiście nie wszystko w tym jednym tygodniu.:) Jednak na początek oswajam się pomału z myślą, że teraz, to mnie czeka matura. :p

Niestety na koniec tych wakacji pogoda nie rozpieszcza. Poranki i wieczory są już chłodne, a w ciągu dnia też nie ma szaleństwa... Troszkę już czuć jesień, ale, ale, może jeszcze zagości mocne słońce. :)Póki co korzystam jeszcze z resztek słońca i ubieram to, co już niedługo odłożę na dno szafy. Sandałki już wcześniej się tu pojawiły, teraz z jeszcze większą pewnością mogę powiedzieć, że jestem z nich bardzo zadowolona, zaczynając od tego, że kupiłam je na mega %, a kończąc na tym, że są mega wygodne. :) Spodnie to kolejny zakup z wyprzedaży, coś pod boyfriendy, ale nie do końca, trochę poszarpane, ale nie za dużo, kolejnym atutem jest wysoki stan, który zdecydowanie góruje u mnie przy zakupie spodni. Jeszcze marynarka, oczywiście z %, chociaż wpadła mi w oko zaraz jak tylko pojawiła się w sklepie, ale cena nie zachęcała do zakupu i czekałam, pierwsza przecena była niewielka, więc czekałam dalej, kolejna też bez szaleństw, ale w końcu przyszła trzecia i doczekałam się rozsądnej ceny. :P (Czasem warto poczekać :))I wszystko prezentuje się jak na zdjęciach. :)
Pozdrawiam! :)

Marynarka - Stradivarius % / Koszulka - River Island (sh) / Spodnie - Bershka % / Torba - H&M / Buty - Stradivarius %

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.