Płaszcz z frędzlami, spodnie dresowe, skórzane sztyblety

10 lutego 2021

 


W tej stylizacji idealnie widać moje trzy wielkie słabości - okrycia wierzchnie, torebki i buty. Każdy z tych elementów bardzo lubię i zawsze przyciąga mój wzrok. Uwielbiam płaszcze, marynarki, kamizelki... Klasyczne i unikatowe, proste i o nietypowych fasonach. Moja miłość do butów jest bezgraniczna, jedna baza z różnym rodzajem obuwia i już zupełnie inne odsłony stylizacji. Z torebkami jest podobnie, niejednokrotnie są przysłowiową "kropką nad i".
Jak zobaczyłam ten płaszcz pierwszy raz od razu mnie zauroczył, długo czekałam, aż będzie w ofercie marki, później jednak cena była zdecydowanie za wysoka, ale na szczęście pojawił się na wyprzedaży i szybko trafił do mojego koszyka. Czekam na nieco bardziej wiosenną aurę i będzie z nim dużo stylówek! :) 

Pozdrawiam! ♥Płaszcz z frędzlami - Laurella / Czarny golf - Kd Studio Stylu / Kobaltowy sweter oversize - House sh / Niebieskie spodnie dresowe - Stradivarius / Czarne skórzane sztyblety - Kati / Torebka - Pinko 

2 komentarze

Dziękuję za pozostawienie po sobie śladu! :)

Prawa autorskie

Zdjęcia opublikowane na blogu są moją własnością i nie zgadzam się na wykorzystywanie ich bez mojej zgody. W innym wypadku to będzie kradzież.

Obserwatorzy

Archiwum